חיתוך CNC

 
אדירם תעשיות מתכת מספקת שירותי חיתוך CNC מקצועי ומדויק של מגוון רחב של חומרים – באחריות מלאה.
לקבלת מידע נוסף אודות השירותים השונים ולהזמנת עבודה חייגו עכשיו 08-9931333
 

מהו חיתוך CNC?

 
חיתוך CNC הוא חיתוך צורני מדויק של מתכות, המתבצע באמצעות מכונות מיוחדות הנשלטות על ידי מערכת ממוחשבת חכמה.
למעשה, משמעות ראשי התיבות CNC היא Computer Numerical Control – בקרה ספרתית ממוחשבת. הגדרה זו מתארת בצורה מדויקת את אופי העבודה המתבצעת במהלך התהליך, אשר מושתתת כולה על בקר מחשב שעליו מותקנת תוכנת תכנון וייצור בעזרת מחשב (תיב"מ). בקר זה מקבל הנחיות ממוחשבות מדויקות, ועל פיהן מניע כלים ומכונות שונים המיועדים לביצוע עיבוד שבבי. בין הכלים והמכונות הללו ניתן למנות מחרטה, כרסומת ומקדחה, ואלה מבצעות חיתוכים מאוד מדויקים של מתכות מכל הסוגים.
 

מה מייצרים באמצעות חיתוך CNC?

 
התהליך משמש בעיקר לצורך ייצור חלקי מתכת שונים, אולם גם לצורכי חיתוך חומרים אחרים כגון עץ, PVC, קאפות ועוד. המוצרים שמייצרים מחלקים אלה הינם בעיקר כאלה שצריך לייצר בייצור המוני, כאשר שיטת העבודה הזאת מאפשרת לייצר אותם במהירות רבה – מבלי לוותר על הדיוק.
 
cnc חיתוך
 

אדירם תעשיות מתכת – המומחים בחיתוך CNC

 
אדירם תעשיות מתכת מתמחה בביצוע תהליך החיתוך ומספקת שירות למפעלים ולחברות מכל חלקי הארץ. ברשותנו המכונות החדישות ביותר לביצוע העבודה, והן נשלטות על ידי מערכות המחשוב המתקדמות ביותר שקיימות היום בתחום.
 
 
 

כיצד מבצעים חיתוך CNC ולמה זה משמש

 
 
 
  • כיצד זה מתבצע? חיתוך CNC מתבצע כאמור באמצעות שני רכיבים מרכזיים של מערכת. הרכיב הראשון הוא הרכיב הממוחשב ששולט על המערכת, כלומר המחשב שאליו אנחנו מזינים את תבניות החיתוך ואת ההנחיות המדויקות לעבודה שאותה צריכה מכונת החיתוך לבצע. הרכיב השני הוא מכונת החיתוך עצמה, שנשלטת על ידי הבקר הממוחשב ומבצעת את עבודת החיתוך בהתאם לסוג המכונה ולחומר הגלם שאותו צריך לחתוך.

  • היכן זה משמש אותנו? מכונות של חיתוך CNC משמשות אותנו כמובן בעיקר בעולם התעשייתי, כאשר הדבר משמש כיום בעיקר עבור חיתוך של מתכות אך גם עבור חיתוך של חומרים אחרים דוגמת עץ, קאפה, PVC ועוד. כך, תהליכי עיבוד שבבי שונים מתבצעים בצורה המדויקת ביותר גם בפס נע מהיר ואינטנסיבי – במפעלים בהיקף ייצור נרחב. כיום, המעבר לשיטת CNC הוא הכרחי גם בפסי ייצור גדולים וגם בעבודות בהיקף קטן, מדויק ואיכותי יותר – בהן המחשב יותר לעבד את ההנחיות המדויקות לעבודה איכותית.
 
 
 
 

השירותים שאנו מספקים

 
 
השירותים שאנחנו מספקים
חיתוך מתכות – חיתוך CNC לטובת חיתוך חלקי מתכות לצורך ייצור מגוון רחב של מוצרים. את החלקים ניתן להעביר למחלקת כיפוף מתכות, הדואגת לבצע את ההתאמות המדויקות לייצור המוצרים הנדרשים.
  • חיתוך קאפות
  • חיתוך עץ
  • חיתוך PVC
  • ועוד
חלקי המוצרים משמשים למגוון רחב של מוצרים, לרבות פרגולות מתכת, דלתות, רהיטים, ריהוט רחוב ועוד ועוד.

שירות ברמה אחת מעל

אדירם תעשיות מתכת מספקת שירותי חיתוך CNC בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ועובדת עם לקוחות מכל תחומי המגזר התעשייתי בישראל.
אנחנו מתחייבים לביצוע עבודות חיתוך מקצועיות ומדויקות, ולספק לכם בדיוק את המוצרים שנתבקשו.

למגוון עבודות המתכת שלנו לחצו כאן