קונסטרוקצית פלדה

 
עד לפני לא הרבה שנים, כאשר חברת בנייה עסקה בתכנון פרויקט בנייה מסוים, היא התבססה על העובדה שהקונסטרוקציה של המבנה עשויה מבטון. לפני מספר שנים הבינו, כי קונסטרוקציית פלדה יכולה לעשות בדיוק את אותה עבודה, ולהבטיח למבנה יציבות ועמידות – אבל גם הקמה מהירה. מאז הרבה מאוד מבנים מוקמים בבניה מתועשת כשהם נשענים על קונסטרוקציית פלדה, שבהחלט עושה יופי של עבודה.
 
קונסטרוקציות פלדה
 

אילו שימושים יש לקונסטרוקציית פלדה?

 
לקונסטרוקציית הפלדה שימושים רבים וחשובים בתחום הבנייה:
  • שלד המבנה – כאשר בונים מבנים בשיטת הבנייה הקונבנציונלית – היינו – מבני בטון, חשוב מאוד שהיסודות שלהם יהיו חזקים ויציבים. יש מבנים שעבורם הבטון בהחלט מספיק, אולם כאשר מדובר במבנים גדולים במיוחד כגון גורדי שחקים, גשרים וכד' – הרי שחשוב לחזק אותו עוד. במקרים כאלה עושים שימוש בקונסטרוקציית פלדה איכותית, התומכת בבטון ומחזקת את היסודות.

  • בנייה קלה – קונסטרוקצית פלדה משמשת היום לצורך בניית שלדי מבנים קלים הנבנים בשיטת הבנייה המתועשת. מבנים אלה מיוצרים בחלקים לא באתר הבנייה עצמו כי אם במפעל החברה, ומובאים אל אתר הבנייה רק לצורך מיקום והרכבה. במקרים אלה הקונסטרוקציות משמשות לתמיכה במבנים ומהוות שלד לכל דבר, שהינו גם מהיר להרכבה וגם יציב.

  • בנייה פרטית – קונסטרוקצית פלדה משומשת הרבה בתחום הבנייה הפרטית, כקורות חיזוק התומכות במבנה ומספקות לו עמידות בפני רעידות אדמה, פגעי מזג האוויר השונים ועוד.

בכל אחת ואחת משיטות הבנייה האלה נעזרים בקונסטרוקצית פלדה לצורך הקמה הרבה מאוד מבנים, לרבות מפעלי תעשייה, בנייני משרדים, גלריות, מחסנים, מבנים פרטיים ועוד.
על מנת שהקונסטרוקציות אכן יספקו את התמיכה הראויה למבנה, חשוב מאוד לוודא כי הן מיוצרות מפלדה איכותית העומדת בכל דרישות התקן, כי הן מיושמות במבנה בצורה נכונה וכי הן מגיעות עם אחריות מלאה.

 

אדירם תעשיות מתכת לשירותכם

 
אדירם תעשיות מתכת מתמחה בייצור קונסטרוקציות פלדה לכל צורך, בהתאמה אישית לצורכי הלקוח. הקונסטרוקציות מיוצרות מחומרי גלם איכותיים במיוחד ועל פי כל דרישות תקני האיכות והבטיחות, ומגיעות עד אליכם עם אחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ עם צוות המומחים שלנו לצורך תכנון קונסטרוקציית הפלדה שלכם – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.