עבודות ברזל

 
החומר שמעצב את חיינו

יש הרבה חומרים שלוקחים חלק עיקרי בחיינו כמו האבן, העץ ובעיקר הברזל. בכל מקום בו הברזל משתלב הוא נותן לכל המוצר או לכל המבנה יתרונות רבים וכל המאפיינים הייחודיים שלו בחוזק ובגמישות באים לידי ביטוי בצורה מורגשת מאוד. את עבודות הברזל המקצועיות ביותר מבצעות חברות רבות ברחבי הארץ כאשר רוב הברזל מגיע למגזר התעשייתי אך גם המגזר הפרטי נהנה מעבודות משובחות שיכולות לשרת אותו בצורה נאמנה שנים רבות.
 

איפה משתלבות עבודות הברזל?

 
עבודות ברזל ניתן לחלק לכמה סוגים כאשר מצד אחד יש פריטים שעשויים מברזל שמוכנים לשימוש בקרב הלקוחות כמו למשל מערכות ישיבה חיצוניות או עגלות משא לצד מוצרי ברזל שהם רק חלק מהמוצר הסופי כמו למשל ביצירת מוטות ברזל, כלונסאות, שמשמשות כיסודות של מבנה, חלקי מטוסים וספינות, ברזל בתעשיית הרכב ועוד. עבודות הברזל משתלבות בכל תעשייה אפשרית ואפילו במוצרים קטנים כמו קופסאות קטנות מעץ וצעצועים ניתן לראות את הברזל מופיע ולא מעט פעמים.

 

מה מיוחד בעבודות ברזל?

 
עבודות הברזל דורשות מיומנות מיוחדת. העבודה עם חומר ברמת קשיות כזו נעשה בטמפרטורות גבוהות ביותר. תחילה יש צורך להביא את הברזל לטמפרטורה גבוהה מאוד עד כדי יכולת כיפוף אך גם אז הכיפוף מתבצע בזהירות ובאמצעות מכשירים מיוחדים. לאחר מכן יש צורך לקרר את הברזל ובמידה ורוצים להוסיף לו כיפוף נוסף כדי לעצב אותו או כדי להתאים אותו לשימוש המיועד יש צורך לחמם אותו שנית. יש צורך לעבוד בדיוק רב כשמדובר בחומר קשה מאוד ולכן מקצועיות צוות העובדים משפיעה מאוד על התוצר הסופי.
 
עבודות ברזל
 

מה הופך את עבודות הברזל לאיכותיות?

 
  • הברזל כחומר יסוד חזק וגמיש מאוד אך כדי ליהנות מברזל איכותי יש צורך בהרבה מיכולת שינוי הצורה החיצונית שלו. יש צורך לעבוד עם ברזל בתרכובות מתאימות כאשר יש ברזלים דקים יותר ועבים יותר, ברזלים כבדים וצפופים לצד ברזלים יותר חלשים. נוסף לכך יש צורך להשקיע הרבה בעמידות הברזל כיוון שמדובר בחומר שיכול לפתח חלודה ולהיות עמיד בצורה חלקית בלבד בתנאי מזג אוויר חיצוניים.

  • יש ברזלים שעוברים גילוון ויש ברזלים שעוברים מריחה של חומרי אל חלד שישמרו עליהם מפני חלודה ומפני נזקים חיצוניים. חלק משמעותי מהברזל הסופי הוא העיבוד שהוא עובר כדי להפוך אותו לקשה במיוחד. הברזל צריך להיצבע בחומרים מיוחדים כאשר הוא לוקח חלק דקורטיבי כמו למשל בספינות, צוללות או רכבים. כל התהליכים האלו יכולים להיות שונים מחברה לחברה מה שעושה הבדל גדול.

  • לעבודות ברזל איכותיות יש צורך ביצירתיות. כשמדובר על הכנת מוטות או על חלקים יחסית פשוטים כמו משטחי ברזל גדולים יש צורך ביצירתיות פחותה אלא יותר בחומרים איכותיים אך כשמדובר על רהיטים מברזל או עיצובים מברזל יש צורך להיות מקורי ולספק עבודות ייחודיות. זה רלוונטי מאוד לא רק בייצור רהיטים מברזל אלא ייצור עגלות נוחות לשימוש, גלגלים לתעשייה ועוד.
 
 
 

חברה שעומדת בזמנים

 
 
 
האספקה של הברזל לתעשיות שונות כמו למשל תעשיית הרכב, הספנות, ענף הבנייה ועוד רבים אחרים יכול להיות לוקה בחסר לא בגלל איכותו של הברזל אלא בגלל הזמנים. אי עמידה בזמנים בכל מה שקשור לעבודות הברזל יכול להיות קריטי מאוד ולמעשה לא יהיה חומר גלם להמשך העבודה.

אדירם תעשיות ברזל בע"מ מספקת עבודות ברזל כבר שנים רבות והניסיון עושה את שלו. מגוון רחב של לקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי בוחרים בנו כל פעם מחדש וגם אתם יכולים להצטרף למעגל ההצלחה. פנו אלינו עוד היום ותזכו להבין מהן עבודות הברזל האיכותיות ביותר שיש כאנשי מקצוע איכותיים וציוד מתקדם נפגשים.