מדרגות מתכת

 
אדירם תעשיות מתכת מתמחה בבניית מדרגות ממתכת, המסתמכת על ניסיון של למעלה מ-40 שנה ועל שימוש בחומרים הטובים ביותר הקיימים היום בשוק.
 
 
גשר מעבר בין בניינים
 
 
 
מדרגות מתכת למגדל תצפית
 
 
 
מדרגות מתכת
 
 
 
 
לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר בהתאמה אישית לפרויקט שלכם חייגו עכשיו
08-9931333
 

אנחנו באדירם בונים מדרגות מתכת מכל הסוגים, כולל:

 
  • מדרגות חירום לבתי מלון ולבניינים
  • מדרגות למגדלי תצפית
  • גשרי מעבר שונים
  • עבודות מתכת נלוות הנדרשות לטובת חיזוק ושדרוג של מדרגות מתכת קיימות
 
אנו מבצעים פרויקטים בכל סדר גודל, ומאחורינו עבודות רבות שביצענו עבור לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים בכל חלקי הארץ.
 
 
 

באילו מקומות קיים הצורך במדרגות מתכת

 
 
 
כשאתם חושבים על מדרגות, אתם בדרך כלל חושבים על חומרי גלם נפוצים עבור מדרגות ביתיות – ריצוף סטנדרטי ובמקרים מסוימים גם אבן או עץ. עם זאת, ישנו שימוש נרחב ויום יומי של רבים מאתנו במדרגות ממתכת, וחשוב ראשית כל להבין היכן מדרגות אלה נחוצות. בתור התחלה, הן נחוצות כמדרגות בטיחות במרחבים רבים – בבניינים רבי קומות, ביציאות חירום וכדומה. מעבר לכך, אלה הן מדרגות שמתאימות עבור גשרי הולכי רגל, מגדלי תצפית ועוד. ישנם גם מקרים מסוימים בהם מדרגות המתכת משמשות אותנו גם עבור מטרות אסתטיות – ובכל מקרה חשוב תמיד שהמדרגות תיוצרנה ברמה הגבוהה ביותר.
 
 

דגשים לבניית מדרגות מתכת

 
כאשר בונים מדרגות ממתכת, חשוב מאוד לשים דגש על מספר פרמטרים חשובים:
 
  • דאגה לבטיחות – הקמת גרם המדרגות ,בעיקר אם הן חיצוניות, מצריכה היערכות מיוחדת לטובת שמירה על ביטחונם של כל האנשים שעוברים באזור. אדירם תעשיות מתכת פועלת על פי כל תקנות הבטיחות ודואגת ליצור שטח עבודה סטרילי ובטיחותי לפני תחילת העבודה.
 
  • שימוש בחומרים איכותיים – על מנת להבטיח שהמדרגות יוכלו לעמוד בעומס אותו הן צפויות לשאת ושתהיינה בטיחותיות עבור המשתמשים. אדירם עושה שימוש בחומרים איכותיים בלבד, העומדים בכל דרישות התקן הן מבחינת איכות והם מבחינת בטיחות.
 
  • עבודה על פי תוכניות בנייה מאושרות – חשוב מאוד לוודא כי החברה המבצעת פועלת על פי כל תקנות הבנייה, ומבצעת את התוכניות שאושרו על ידי כל הגורמים הרלוונטיים בצורה מדויקת. יתרה מזאת, חשוב לעבוד רק עם חברה שמסכימה להתחיל לעבוד רק לאחר קבלת כל האישורים הדרושים, שכן הדבר מעיד על יושרה ואמינות. אדירם פועלת רק כשיש בידיה את כל האישורים, ומבצעת את כל העבודות על פי כל דרישות התקן המחמירות.
 
  • גמישות לטובת הלקוח – חשוב מאוד לעבוד עם חברה שהולכת עם הלקוח, משתפת אותו בתכנון של מדרגות המתכת ומוכוונת לבניית מדרגות שמתאימות בצורה הכי טובה גם לצורך וגם להעדפה. אדירם תעשיות מתכת קשובה לכל בקשות הלקוח, ועושה כל מה שאפשר על מנת שהתוצאות תתאמנה כמה שיותר לרצונותיו.
 
  • שירות ועמידה בלוחות הזמנים – חשוב מאוד שחברה שמבצעת עבודות בנייה תעמוד בזמנים שאליהם התחייבה, ותספק ללקוח שירות אדיב ומקצועי לאורך כל הדרך.
 
 
 

בכל עבודות המתכת – אדירם הם הכתובת הנכונה עבורכם

 
 
אדירם תעשיות מתכת מבצעים עבורכם את כל עבודות המתכת בצורה המקצועית והאיכותית ביותר, וגם כאשר הדבר נוגע בעבודה כמו הקמת מדרגות ממתכת – אנחנו מספקים את המענה הטוב ביותר שתוכלו למצוא. צרו עמנו קשר ונתאים עבורכם את הפתרון הבטיחותי ביותר, ונתחיל בעבודה המקצועית והמהירה שלנו עד להבטחת שביעות הרצון המקסימלית שלכם.
 
אדירם תעשיות מתכת בונה מדרגות מתכת בסטנדרטים הגבוהים ביותר מכל אספקט שהוא ותוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים, ותשמח להעמיד את הניסיון ואת הידע שלה גם לשירותכם.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת עבודה חייגו עכשיו 08-9931333 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.