הקמת חדרי קירור ובתי קירור

אדירם תעשיות מתכת מתמחה בהקמת חדרי קירור ובתי קירור בסטנדרטים הגבוהים ביותר, על מנת שיוכלו להוות מקום אחסון מתאים לסחורה שעלולה להתקלקל אם לא תימצא בתנאי קירור נאותים.
החברה משרתת לקוחות תעשייתיים ומפעלים מכל רחבי הארץ, ודואגת להקים עבורם בתי קירור וחדרי קירור בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.
 
חדרי קירור
 
הקמת חדרי קירור
 
  • החומרים הטובים ביותר – בתי הקירור וחדרי הקירור עשויים משלד פלדה וכוללים מעטפת מבודדת, כשהתקרה והקירות עשויים מפנלים מבודדים ברמה הגבוהה ביותר.
  • הגימור המושלם – אנו מקפידים על גימור מושלם עבור כל בית קירור וחדר קירור שאנחנו מקימים, גם על מנת שהוא יספק את הקירור כנדרש וכדי שבעיות תחזוקה יפחתו על המינימום האפשרי, וגם כדי שייראה אסתטי ויפה.
  • השירות הטוב ביותר – אדירם תעשיות מתכת מספקת שירות מקצועי ומדויק לכל לקוח. השירות כולל עמידה מדויקת בלוחות הזמנים שנקבעו, מסירת מבנה מושלם שעונה על כל הצרכים והדרישות וכמובן – מתן יחס אישי ואדיב לכל לקוח, כולל מענה על כל השאלות.
לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9931333

בתי קירור וחדרי קירור עם כל היתרונות

העובדה שאנחנו באדירם תעשיות מתכת עושים שימוש בחומרי הגלם החזקים והאיכותיים ביותר ומקפידים על כל הפרטים – גדולים וקטנים כאחד, מבטיחה לכל אחד מלקוחותינו שבית הקירור או חדר הקירור שנקים עבורו יספק לסחורה שברשותו את תנאי האחסון האופטימליים.
בכל חדר קירור או בית קירור ניתן לכוון בצורה פשוטה את הטמפרטורה הרצויה, כאשר מערכת מתקדמת שמותקנת שם מתריעה על כל חריגה מהטמפרטורה הרצויה. כך אפשר למנוע ברובם המכריע של המקרים קלקול של מזון או של כל סחורה אחרת, ואתם יכולים להמשיך בשגרת החיים בראש שקט.
לקבלת ייעוץ מקצועי להקמת חדרי קירור או להקמת בתי קירור צרו עמנו קשר בטל' 08-9931333 או דרך האתר וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.