הקמת חדרי קירור ובתי קירור

 
אדירם תעשיות מתכת מתמחה בהקמת חדרי קירור ובתי קירור בסטנדרטים הגבוהים ביותר, על מנת שיוכלו להוות מקום אחסון מתאים לסחורה שעלולה להתקלקל אם לא תימצא בתנאי קירור נאותים.
 
החברה משרתת לקוחות תעשייתיים ומפעלים מכל רחבי הארץ, ודואגת להקים עבורם בתי קירור וחדרי קירור בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.
 
 
חדרי קירור
 
 
 
הקמת חדרי קירור
 
 
 
 
  • החומרים הטובים ביותר – בתי הקירור וחדרי הקירור עשויים משלד פלדה וכוללים מעטפת מבודדת, כשהתקרה והקירות עשויים מפנלים מבודדים ברמה הגבוהה ביותר.
 
  • הגימור המושלם – אנו מקפידים על גימור מושלם עבור כל בית קירור וחדר קירור שאנחנו מקימים, גם על מנת שהוא יספק את הקירור כנדרש וכדי שבעיות תחזוקה יפחתו על המינימום האפשרי, וגם כדי שייראה אסתטי ויפה.
 
  • השירות הטוב ביותר – אדירם תעשיות מתכת מספקת שירות מקצועי ומדויק לכל לקוח. השירות כולל עמידה מדויקת בלוחות הזמנים שנקבעו, מסירת מבנה מושלם שעונה על כל הצרכים והדרישות וכמובן – מתן יחס אישי ואדיב לכל לקוח, כולל מענה על כל השאלות.
 
לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר חייגו עכשיו 08-9931333
 
 

בתי קירור וחדרי קירור עם כל היתרונות

 
העובדה שאנחנו באדירם תעשיות מתכת עושים שימוש בחומרי הגלם החזקים והאיכותיים ביותר ומקפידים על כל הפרטים – גדולים וקטנים כאחד, מבטיחה לכל אחד מלקוחותינו שבית הקירור או חדר הקירור שנקים עבורו יספק לסחורה שברשותו את תנאי האחסון האופטימליים.
 
בכל חדר קירור או בית קירור ניתן לכוון בצורה פשוטה את הטמפרטורה הרצויה, כאשר מערכת מתקדמת שמותקנת שם מתריעה על כל חריגה מהטמפרטורה הרצויה. כך אפשר למנוע ברובם המכריע של המקרים קלקול של מזון או של כל סחורה אחרת, ואתם יכולים להמשיך בשגרת החיים בראש שקט.
 
לקבלת ייעוץ מקצועי להקמת חדרי קירור או להקמת בתי קירור צרו עמנו קשר בטל' 08-9931333 או דרך האתר וצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 

חדרי קירור הם חלק חשוב ממרחבי עבודה רבים

 
 
 
ישנם לא מעט מרחבים מקצועיים של עבודה בהם חדרי קירור הם צורך בסיסי ביותר. הרעיון שעומד בבסיס חדרי הקירור הוא פשוט למדי – מרחב גדול ומרווח שבו ניתן לקרר פריטים רבים בצורה נוחה, כמעין מקרר גדול המשמש אותנו עבור אחסון נרחב ביותר.

הדוגמה הקלאסית של מקום בו יש צורך בהקמת חדרי קירור איכותיים הוא מסעדות ומוסדות קולינריים אחרים – בהם יש צורך בקירור בהיקף נרחב של מוצרים וחומרי גלם רבים.

עם זאת, גם בתעשיות כמו תרופות, אלקטרוניקה ועוד יש צורך בחדרי קירור מרווחים ואיכותיים – וכעת נכיר את הדגשים השונים להקמה איכותית של חדרים שכאלה.
 
 
 
 

דגשים חשובים להקמה נכונה של חדרי קירור איכותיים

 
 
 
  • עבודת המתכת – חומר הגלם הבסיסי שעליו מבוססים חדרי קירור הוא מתכת. בדרך כלל, הקמת חדרי קירור תהיה מבוססת על שלד פלדה חזק ואיכותי, עם בידוד תרמי מתכתי ועם תקרה, קירות ופאנלים שכולם מבוססים גם כן על עבודת מתכת. משום כך, עבודת המתכת שעליה מבוסס חדר הקירור צריכה להיות ברמה הגבוהה ביותר וללא דופי – רק כך ניתן להבטיח את איכות ועמידות חדר הקירור לאורך זמן רב.

  • התאמה לצורך שלכם – אין שני חדרי קירור זהים, ובהקמת חדרי קירור חשוב להתאים את חדר הקירור לצורך המדויק של הלקוח – מבחינת הגודל שלו, מבחינת האיכות שלו ומבחינת לוח הזמנים של הלקוח.
 
 
 
 

אדירם תעשיות מתכת – להקמת חדר קירור עם כל היתרונות

 
 
 
 

כמו עם כל עבודת מתכת אחרת, כך גם בהקמת חדרי קירור – אדירם תעשיות מתכת מספקים לכם את המענה הטוב ביותר ואת העבודה המקצועית ביותר, וכך גם את התוצאות האיכותיות ביותר לאורך זמן.